27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

28 січня 2020 року районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення провела черговий рейд по виявленню фактів нелегальної виплати заробітної плати і зайнятості населення. Цього разу рейд проходив у с. Рівне.

Під час рейду роботодавцям наголошено, що  відповідно до ст. 24 Кодексу законів про працю України, працівник не може бути допущений до роботи без укладеного належним чином трудового  договору.

Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з підприємцями, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, переробки зерна, надають перукарські послуги та інші. Члени робочої групи мали можливість проконсультувати підприємців в межах своєї компетенції та надати відповіді на питання, що їх хвилюють.

Роботодавців було повідомлено про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, виплати заробітної плати «в конверті» та фінансову відповідальність за порушення трудового законодавства шляхом розповсюдження листівок. Так, відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України, відповідальність за допуск до роботи працівників без оформлення трудових відносин передбачає накладення штрафу у розмірі 30 мінімальних заробітних плат (з 01 січня 2020 року -141 690 грн.).

На жаль, в ході роботи виявлено одного працівника, який повідомив, що підміняє дружину і трудовий договір особисто не укладав. Роботодавцю надано термін для оформлення трудових відносин.

 Вкотре закликаємо роботодавців працювати у правовому полі та  дотримуватись трудового законодавства!

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю