Молодіжна рада

Ускладнення погодних умов на території Кіровоградської області

За даними Кіровоградського обласного гідрометеорологічного центру у зв’язку з переміщенням активного циклону з південного заходу 5-6 лютого на території Кіровоградської області очікуються складні погодні умови: 5 лютого значні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, вночі 6 лютого помірний сніг, хуртовина. На дорогах ожеледиця. Пориви вітру 17-22 м/с. Очікується зниження температури повітря вночі 6 лютого до 1-6º морозу, 7 лютого вночі до 4-9º морозу, вдень до 1-6º морозу. Ускладнення погодних умов 5-6 лютого відповідає небезпечному метеорологічному явищу І рівня небезпечності (колір жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі, порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.