Молодіжна рада

04 лютого 2020 року перший заступник голови районної державної адміністрації  Віктор  Куртичан провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На нараді були присутні члени  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянуто питання:

про приведення в готовність сил та засобів спеціалізованих служб цивільного захисту району та комунальних підприємств міста до дій в умовах ускладнення погодних умов починаючи з 05 лютого 2020 року (великі опади у вигляді мокрого снігу та дощу, значне пониження температури тощо).

про використання матеріального резерву в період ускладнення погодних умов;

про впровадження інженерно-технічних заходів у містобудівній документації району.

За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, міському та сільським головам, представнику  управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, керівнику Новоукраїнського РЕМу, начальнику відділу нацполіції, директору комунального некомерційного підприємства "Ноукраїнської ЦРЛ"  та  директору комунального некомерційного підприємства "Центр медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради  було надано відповідні доручення та встановлено терміни їх виконання.

Також у  зв’язку з погіршенням погодних умов в разі необхідності починаючи з 05 лютого 2020 року на території району буде розпочато роботу пунктів обігріву.

Стаціонарні пункти обігріву: інфекційне відділення ЦРЛ (цілодобово), лікарські амбулаторії в   с.Рівне, с.Глодоси (час роботи з 8.00 до 17.00).