Молодіжна рада

Згідно з розпорядженням Президента України від 30 січня 2020 року № 71/2020-рп, головою Новоукраїнської районної державної адміністрації призначено Пастушенка Віталія Анатолійовича.

07 лютого 2020 року  голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь офіційно представив громаді Новоукраїнського району нового голову районної державної адміністрації Віталія Пастушенка.

"Віталій Пастушенко після успішного подолання усіх етапів добору за програмою "LIFT" став керівником районної державної адміністрації. Він має юридичну освіту і чималий досвід роботи. Зараз перед ним стоять завдання від Президента України та Уряду ефективно реалізувати на території краю програми, що принесуть позитивні зміни у всіх сферах суспільного життя", - зазначив Андрій Балонь.

Під час заходу Віталій Пастушенко розповів громаді, які пріорітетні напрямки роботи вже для себе визначив. Це ефективне управління власністю, залучення інвестиційних ресурсів, відновлення довіри до органів державної влади, налагоджена співпраця з місцевим самоврядуванням і ОТГ.

"Усвідомлюю, яку велику відповідальність несу перед мешканцями Новоукраїнського району. Маю значні економічні зв'язки як в Україні, так і за її межами, тому представники місцевої бізнес-сфери можуть на них розраховувати задля розвитку краю", - додав Віталій Пастушенко.

До привітань також долучився голова Новоукраїнської районної ради Валерій Савенко, який привітав Пастушенка Віталія Анатолійовича з призначенням на нову посаду та побажав успіхів, натхнення та результативної праці на новій посаді.