Молодіжна рада

11 лютого 2020 року перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

У засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.

Під час засідання розглянуто питання про підтвердження права на проходження альтернативної (невійськової) служби громадянину України, якому виконання військового обов’язку суперечить його релігійному переконанню. Особа, що подала заяву до комісії є служителем Релігійного обєднання Свідків Єгови в Україні.

За результатами засідання прийнято рішення підтвердити право на проходження альтернативної (невійськової) служби призовнику та направити його на огляд до військово-лікарської комісії, яка вирішить питання про його придатність до військової служби.