Молодіжна рада

Заступник голови обласної державної адміністрації  Світлана ЛОБАНОВА 19 лютого 2020 року провела особистий виїзний прийом громадян для жителів району та міста.

До заступника голови обласної державної адміністрації  за допомогою у вирішенні проблемних питань звернулися жителі міста Новоукраїнки.

Тематика звернень громадян стосувалась ремонту ділянки дороги від пров. Лікарняного до ДНЗ "Професійно-технічне училище № 40    м. Новоукраїнка"; проведення централізованого водопостачання від вул. Соборна до пров. Злагоди; ремонту житла багатодітної родини, мати  виховує сама шістьох дітей; виплата аліментів.

Світлана Лобанова на всі питання дала роз’яснення, а також надала відповідні доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації.