Молодіжна рада

19 лютого 2020 року голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Куртичана, керівників кар’єрів ТОВ «Єврощебінь» та ТОВ «Бантишівський щебінь», зерноприймальних підприємств ТОВ «Зерновик» та ТОВ «Оріон» провів нараду щодо переведення станції Новоукраїнка у статус маршрутних.

Під час наради вирішувалося питання щодо можливості більш раціонального та оперативного завантаження та відвантаження вантажоперевезень через станцію.

На даний час на станції працює недостатня кількість працівників ПАТ «Укрзалізниця» та працює тільки 1 тепловоз, який не встигає працювати на усі підприємства камене-щебеневої та зернової продукції.

За результатами наради учасники досягли компромісу та підприємства вирішили підготувати спільного листа до ПАТ «Укрзалізниця» щодо вирішення нагальної проблеми на станції Новоукраїнка.