Молодіжна рада

20 лютого 2020 року голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко провів нараду з питання усунення порушень вимог пожежної та техногенної безпеки, які виявлені представником управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області під час проведення планової перевірки об’єктів на території Захарівської сільської ради.

Нарада відбулася за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Куртичана, начальника Новоукраїнського РВ УДСНС у Кіровоградській області Сергія Яворського, завідувача сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації Сергія Колпака, головного спеціаліста сектору управління персоналом, з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Інни Чіпляки та Захарівського сільського голови Наталії Чаплигіної.

За результатами наради було надано доручення голові сільської ради  провести заходи по усуненню виявлених порушень та повідомити про вжиті заходи управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області.