Молодіжна рада

21 лютого 2020 року  голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко провів семінар для сільських голів та голів опікунських рад.

На початку семінару головний спеціаліст сектору управління персоналом, з питань правової робота, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Інна Чіпляка проінформувала присутніх щодо проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України» (щодо децентралізації).

Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Лариса Миронескул проінформувала присутніх з ряду питань, а саме:

про діяльність органів опіки та піклування на території сільських та об’єднаних територіальних громад району щодо захисту прав та законних інтересів дітей;

про розвиток сімейних форм виховання та патронатних сімей на території району;

захист житлових та майнових прав дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування;

про діяльність органів опіки та піклування в умовах децентралізації влади.

За результатами семінару надано рекомендації органам місцевого самоврядування щодо діяльності дорадчих органів (опікунських рад та комісії з питань захисту прав дитини),  про розвиток сімейних форм виховання на їх території  (усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу) та  створення патронатних родин, про роботу щодо захисту майнових та житлових прав дітей вказаної категорії, про створення служб у справах дітей  об’єднаних територіальних громад та вчасне забезпечення розмежування повноважень між ними.