Молодіжна рада

25 лютого 2020 року голова райдержадміністрації Віталій Пастушенко за участі голови Новоукраїнської районної ради Валерія Савенка провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

На початку наради голова райдержадміністрації В.Пастушенко зазначив, що у грудні 2019 року Президент України В.Зеленський подав до Верховної Ради України проект Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади).

Запропоновані зміни до Основного Закону визначають засади щодо організації системи адмінтерустрою. Також надзвичайно важливо, що змінами передбачено створення власних виконавчих комітетів окружних та обласних рад. Тобто, закріплюються принципи субсидіарності та повсюдності місцевого самоврядування. Впроваджується інститут префекта.

Головний спеціаліст сектору управління персоналом, з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Інна Чіпляка детально проаналізувала присутнім проект Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади).

Директор комунального некомерційного підприємства «Новоукраїнська центральна районна лікарня» Новоукраїнської районної ради Михайло Шелевер довів до відома присутнім заходи, які вживаються на території району щодо недопущення занесення і поширення на території району випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай).

Завідувач сектору управління персоналом, з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Алла Мороз проінформувала присутніх про зміни щодо декларування доходів за 2019 рік, звернувши увагу присутніх на види декларацій та терміни їх подання.

За результатами наради надано окремі доручення керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.