Молодіжна рада

25 лютого 2020 року голова районної державної адміністрації  Віталій  Пастушенко провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На нараді були присутні: голова Новоукраїнської районної ради Савенко Валерій Анатолійович; начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України у Кіровоградській області Шалько Віталій Васильович; начальник Новоукраїнського РВ Управління ДСНС у Кіровоградській області Яворський Сергій Леонідович;  завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації Колпак Сергій Анатолійович; керівники спеціалізованих служб, члени районної комісії з питань ТЕБ та НС,  керівний склад Новоукраїнського РВ Управління ДСНС в області, а також керівники підприємств, організацій на балансі яких знаходяться захисні споруди цивільного захисту та представники Новоукраїнської ОТГ.

На порядку денному розглянуто питання:

про підведення підсумків роботи районної державної адміністрації у сфері цивільного захисту у 2019 році;

про підведення підсумків роботи Новоукраїнського  РВ УДСНС у Кіровоградській області за 2019 рік.

За результатами наради, на думку начальника відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України у Кіровоградській області Шалька Віталія Васильовича показники району у сфері цивільного захисту  за 2019 рік  показали високий рівень готовності усіх служб району до злагодженої взаємодії в разі виникненні надзвичайної ситуації.