Молодіжна рада

26 лютого 2020 року у відділі освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти району, в якій взяв участь голова  Новоукраїнської районної державної  адміністрації Віталій Пастушенко.

Віталій Анатолійович поцікавився станом справ галузі  і запропонував тісну співпрацю закладів освіти району з районною державною адміністрацією та з органами місцевого самоврядування.

Загалом освітяни розглянули 15 питань:  про обговорення змін та внесення пропозицій до проєкту Конституції України; особливості проведення ДПА у закладах  загальної середньої освіти; про організацію харчування; про рекомендації МОН щодо організації питного режиму у закладах освіти; про реєстрацію на ЗНО-2020; про дотримання вимог пожежної безпеки; про деякі питання реагування на випадки булінгу та застосування заходів виховного впливу.