27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

Інвестиційний атлас надрокористувача

Інвестиційний атлас надрокористувача – це постійний сервіс ведення переліку ділянок надр, що пропонуються суб’єктам господарювання для придбання шляхом електронних торгів. Всі об‘єкти в Атласі розподілено за видами корисних копалин у шість кошиків: вуглеводнева сировина, неметалічні корисні копалини, металічні корисні копалини, підземні води, горючі тверді корисні копалини, дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння.

Потенційний покупець може ініціювати проведення аукціону, обравши об’єкт серед запропонованих в Атласі. Водночас, якщо бажаної ділянки в переліку немає, її можна номінувати на електронні торги.

Ініціювання ділянки – вибір суб’єктом господарювання ділянки надр з Інвестиційного атласу надрокористувача з метою подальшого виставлення її на аукціон з продажу спеціального дозволу на користування надрами шляхом електронних торгів.

Номінування ділянки – надання суб’єктом господарювання власної обґрунтованої пропозиції щодо будь-якої ділянки надр, що має містити її назву, вид корисної копалини, вид користування надрами, географічні координати та характеристику з метою її подальшого опрацювання та виставлення на аукціон з продажу спеціального дозволу на користування надрами шляхом електронних торгів.

Таким чином, всі охочі мають можливість ініціювати запропоновану ділянку або номінувати будь-яку іншу за власним бажанням на аукціон, який буде проводитися за графіком.

Презентацію можна переглянути за цим посиланням

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю