Молодіжна рада

02 березня 2020 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час наради було розглянуто питання щодо ремонтів доріг загального користування місцевого значення у 2020 році, зокрема, про поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О121403 Новоукраїнка – Глодоси (протяжність ремонту 5,4 км).

Віктор Куртичан акцентував увагу присутніх на продовженні роботи робочих груп з протидії нелегальному обігу пального та належній реалізації підакцизних товарів.

За підсумками наради перший заступник голови райдержадміністрації дав окремі доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.