Молодіжна рада

Указом Президента України "Про відзначення державними нагородами України" №19/2020 від 21 січня 2020 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України орденом "За мужність" ІІІ ступеня нагороджено посмертно Івана Вікторовича Дейкуна.

04 березня 2020 року в Новоукраїнському райвійськкоматі Людмилі Миколаївні Аношкіній, матері загиблого героя, вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня. Учасником цієї події також стали цивільна дружина загиблого Наталія та син Віктор.

Під час вручення нагороди перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан, представники міської ради та райвійськкомату висловив співчуття родині загиблого Івана Дейкуна.

Старший солдат Дейкун Іван Вікторович загинув 06 жовтня на Сході держави в російсько-українській війні, захищаючи територіальну цілісність України.