Молодіжна рада

04 березня 2020 року перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

У засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України.

Під час засідання розглянуто питання про підтвердження права на проходження альтернативної (невійськової) служби громадянину України, якому виконання військового обов’язку суперечить його релігійному переконанню.

За результатами засідання прийнято рішення щодо відмови у наданні права на проходження альтернативної (невійськової) служби призовнику. Особа, що подала заяву до комісії не надала підтверджуючих документів стосовного того, що він є служителем Релігійного обєднання Свідків Єгови в Україні.