Молодіжна рада

05 березня 2020 року перший заступник голови районної державної адміністрації  Віктор  Куртичан провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На нараді були присутні члени  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та начальник Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Під час засідання розглянуто питання про стан виконання профілактики та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території району ГРВІ, спричиненої короновірусом.

За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, міському та сільським головам,  директору комунального некомерційного підприємства "Новоукраїнська центральна районна лікарня"  та  директору комунального некомерційного підприємства "Центр првинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради  було надано відповідні доручення та встановлено терміни їх виконання.