Молодіжна рада

11 березня 2020 року голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко провів засідання районної призовної комісії.

У засіданні взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан, районний військовий комісар Олександр Блищик та члени призовної та медичної комісій, які затверджені розпорядженням голови районної державної адміністрації від 07 лютого  2020 року №42-р "Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2020 року", а також були запрошені представники сільських рад які відповідальні за призов громадян на строкову військову службу.

Під час засідання розглянуто питання щодоорганізації проведення заходів з призову громадян чоловічої статті на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у квітні-червні 2020 року, придатних за станом здоров’я до військової служби у мирний час, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Віталій Пастушенко акцентував увагу присутніх на безумовному дотриманні вимог чинного законодавства під час проведення призову громадян району на строкову військову службу, а також перевірку законності надання відстрочок та звільнення від призову районною призовною комісією.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.