Молодіжна рада

Увага, «гаряча лінія» для платників податків території обслуговування

Новоукраїнського управління!

Новоукраїнське управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що протягом березня 2020 року будуть проведені сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія» з наступної тематики:

- 12 березня 2020 року з 10.00 до 11.00 на тему: «Декларування громадянами доходів, отриманих у 2019 році» на запитання громадян відповідатиме заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Новоукраїнського управління ГУ ДПС у Кіровоградській області Ірина ЦОЙ за телефоном – 2-11-42.

- 19 березня 2020 року з 10.00 до 11.00 на тему: «Новації у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій» на запитання громадян відповідатиме заступник начальника управління – начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Новоукраїнського управління ГУ ДПС у Кіровоградській області Людмила ДАВИДОВА за телефоном – 5-00-43.