27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

12 березня 2020 року голова райдержадміністрації Віталій Пастушенко провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Під час наради розглянуто питання про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території Новоукраїнського району випадків захворювань спричинених новим коронавірусом COVID-19.

Голова районної державної адміністрації Пастушенко Віталій Анатолійович зазначив, що під час засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 05 березня 2020 року розглядалося питання про стан виконання профілактики та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території району ГРВІ, спричиненої коронавірусом. За результатами даного засідання було надано ряд рекомендацій щодо заходів зі стабілізації епідемічної ситуації та недопущення занесення на територію району нового вірусу COVID-19.

Також відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 06 березня 2020 року № 211-р обмежено проведення масових заходів на території Кіровоградської області на період з 09 березня до 01 квітня 2020 року.

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 березня 2020 року №219-р "Про запобіганню поширенню на території області коронавірусу СОУГО-19" та з метою запобігання поширенню на території району коронавірусу СОУГО-19 видано розпорядження голови районної державної від 12 березня 2020 року № 82-р "Про запобіганню поширенню на території району коронавірусу СОУГО-19".

За результатами наради надано окремі доручення керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю