Молодіжна рада

Шановні мешканці та гості нашого району!!!

Наголошуємо, на усій території України з 12 березня по 3 квітня 2020 року встановлений карантин.

Ці заходи впроваджуються для мінімізації ризиків поширення коронавірусної інфекції COVID-19!

Дотримуйтесь рекомендацій, по можливості залишайтесь вдома, уникайте скупчень людей.

Просимо всіх, хто повернувся із-за кордону, зателефонувати своєму сімейному лікарю і порадитись щодо подальших дій.

Використовуйте засоби індивідуального захисту (маску можна зробити самому з марлі чи бинта у вісім шарів).

Ті, хто мають підвищену температуру НЕ ЙДІТЬ В ЛІКАРНЮ!!! Зателефонуйте лікарю!!!!

Будьте соціально відповідальними - ВИ МОЖЕТЕ НЕСТИ ПОТЕНЦІЙНУ НЕБЕЗПЕКУ ДЛЯ ЗДОРОВИХ ЛЮДЕЙ!!!

Пацієнти без декларації телефонуйте в територіальну амбулаторію загальної практики-сімейної медицини. Велику кількість питань, і ми не заперечуємо їх важливість, можна вирішити дистанційно тому всі планові записи відміняються, телефонуйте.

У кожного з вас є батьки, дідусі, бабусі, літні сусіди, які не читають даний пост. Просимо, подбайте про них, донесіть дану інформацію, адже вони у зоні найвищого ризику інфікування.

Наша установа працює у посиленому режимі, приймаючи пацієнтів з гострою патологією.

Ми посилили режим вологого прибирання із застосуванням дезінфекційних засобів.

Проводимо температурний скринінг відвідувачів та персоналу.

!!!Зберігайте спокій, дбайте про інформаційну гігієну- користуйтесь офіційними джерелами інформації.

КНП "Новоукраїнська центральна районна лікарня"

Новоукраїнської районної ради