Молодіжна рада

16 березня 1944 року після 8 днів тяжкого наступу в пору весняного бездоріжжя бійці 50-ї Запоріжсько-Кіровоградської, гвардійці 13-ї та 19-ї стрілецьких дивізій, 7-го механізованого корпусу вийшли на східну та північно-західні околиці м. Новоукраїнка. 17 березня 1944 року районний центр та навколишні села були звільнені від окупантів. На нашу рідну землю прийшло довгоочікуване, вистраждане в кровопролитних битвах визволення від загарбників.

Цього дня керівники Новоукраїнської районної державної адміністрації та Новоукраїнської районної ради поклали квіти до Обеліска Слави та до стели Героїв Небесної Сотні.

Відповідні заходи відбулися на території  усіх сільських рад Новоукраїнського району.