Молодіжна рада

На Кіровоградщині поліція склала 18 адмінпротоколів за порушення правил карантину

На Кіровоградщині правоохоронці склали 18 адміністративних протоколів за фактом недотримання правил карантину.

Про це повідомив сьогодні, 20 березня, голова ОДА Андрій Балонь.

«Правоохоронні органи продовжують заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції та охорони публічної безпеки. Поліцейські склали 18 адміністративних протоколів через порушення правил карантину на території Кіровоградщини. Незважаючи на обмеження, роботу намагались продовжити деякі кафе та магазини побутових товарів. Наразі ці суб’єкти також зачинились на карантин», – відзначив Андрій Балонь.

Незабаром усі матеріали за фактами порушень будуть направлені до територіальних судів. Вони виноситимуть вирок.

Загалом адміністративна відповідальність за порушення правил карантину карається штрафами від 17 до 32 тис. грн. для фізичних осіб і від 34 до 170 тис. грн. для посадових осіб.

Тим часом у кожному районі щодня продовжуватимуть проводити рейди мобільні групи, до яких входять представники територіальних органів поліції, держспоживслужби та ДСНС.

опубліковано 20.03.2020