Молодіжна рада

На Кіровоградщині додатково облаштують сім госпітальних баз на випадок поширення коронавірусу

На Кіровоградщині розширюють мережу госпітальних баз та готуються до можливого поширення коронавірусної інфекції.

Про це під час брифінгу повідомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко.

«Поступово готуємо сім госпітальних баз, які будуть розташовуватись у різних районах області. Йдеться про Центральну міську лікарню в Олександрії, Добровеличківську ЦРЛ, Новоархангельську ЦРЛ, Новоукраїнську ЦРЛ, Бобринецьку ЦРЛ, Маловисківську ЦРЛ, Долинську ЦРЛ. У разі поширення епідемії вони прийматимуть пацієнтів, які проживають віддалено від обласного центру. Це означає, що туди будуть госпіталізовуватись пацієнти з підозрою на коронавірус та з неважкою формою захворювання, - зазначив Олег Рибальченко.

Відзначимо: на Кіровоградщині загалом налічується дев’ять госпітальних баз, які зможуть прийняти пацієнтів з підозрою на COVID-19.

опубліковано 23.03.2020