Молодіжна рада

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВІТАЛІЯ ПАСТУШЕНКА

Шановні жителі Новоукраїнського району!

Сьогодні ми спільно з усім світом протидіємо поширенню небезпечної хвороби – коронавірусу.

У районі на це спрямовані всі зусилля: медиків, служби надзвичайних ситуацій, держслужбовців. Призупинено навчання у закладах освіти. Для учнів введено елементами дистанційного навчання, педагогічні працівники мають можливість працювати у режимі віддаленого доступу.

Заборонено проведення масових культурних заходів та роботу закладів торгівлі, крім продовольчих магазинів, магазинів із товаром першої необхідності та аптек, пасажирські перевезення.

Державні установи переведено на роботу у режимі он-лайн та телефонного зв’язку.

Прошу всіх жителів району віднестися до проведених заходів із розумінням, адже це можливість знизити швидкість розповсюдження вірусу і зберегти своє здоров’я та здоров’я оточуючих.

У КНП «Центральна районна лікарня» Новоукраїнської районної ради підготовлено 3 бокси для надання невідкладної медичної допомоги, обладнано приміщення для обсервації. У наявності апарати ШВЛ, необхідний запас медикаментів. Для медичного персоналу проведено навчання, придбано необхідний запас засобів індивідуального захисту.

Але цього замало.

Суспільство потребує людської турботи від тих, у чиїх руках більше ресурсу, ніж у решти. Маю на увазі підприємців та власників бізнесу. Зараз саме той момент, коли ваша соціальна відповідальність має надзвичайне значення, та, без перебільшення, може врятувати життя.

Звертаюся до земляків, які повернулися із інших країн, будь ласка, зверніться до лікарів. Не наражайте на небезпеку себе та оточуючих.

Шановні земляки, не займайтеся самолікуванням. Якщо у вас є хоч найменші симптоми ГРВІ чи застуди – залишайтеся вдома та звертайтеся до сімейного лікаря.

Подолати пандемію можна тільки дотримуючись особистої гігієни, спільними зусиллями та спільними скоординованими діями. Уникайте паніки та користуйтеся лише офіційною інформацією.

Бажаю всім здоров’я!

Голова Новоукраїнської