Молодіжна рада

У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції на території України,  рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 березня  2020 року (протокол № 7)  Новоукраїнському РВ УДСНС України в Кіровоградській області для здійснення санітарної обробки населених пунктів району з матеріального резерву районної державної адміністрації виділено 200 літрів дизельного палива та проведено обробку населених пунктів:

10.04.2020 року  с. Квітка, с. Іванівка, с. Степове.

13.04.2020 року с. Рівне.

14 квітня 2020 року рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 9)  Новоукраїнському РВ УДСНС України в Кіровоградській області для здійснення санітарної обробки населених пунктів району з матеріального резерву районної державної адміністрації виділено 300 літрів дизельного палива та 300 літрів бензину. Заплановано провести обробку населених пунктів: с. Приют, с. Семенасте, с. Захарівка.