Молодіжна рада

За ініціативи працівників Новоукраїнського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато акцію "Допомога поруч".

Силами спеціалістів центру було пошито більше 300 захисних масок. Також було звернення ПП "Донець", які надали по 100 кілограм борошна та круп.

Питання, які категорії будуть охоплені – не стояло. Основна категорія, яку охоплює своєю діяльністю центр соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді – це сім᾿ї, які перебувають на обліку в центрі, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.  До виїздів було залучено начальника служби у справах дітей райдержадміністрації, працівників органів місцевого самоврядування тих територій, де ми виїжджали.

Отже, в період з 03 по 10 квітня 2020 року директором Новоукраїнського районного центру  соціальних служб для сім᾿ї,  дітей та молоді  -  Наталією Мороз та  начальником служби у справах дітей райдержадміністрації – Ларисою Миронескул здійснено виїзди на території:

- 03.04.2020 – територія Рівнянської сільської ради;

- 06.04.2020 – території Комишуватської, Малотимошівської, Малопомічнянської, Новоєгорівської сільських рад (с. Комишувате, Маломопічна, Малотимошівка, ст. Кропивницьке, с. Веселий Кут);

- 07.04.2020 – території  Глодоської та Лісківської сільських рад (с. Глодоси, Ліски, Козакова Балка);

- 08.04.2020 – території Новомиколаївської та Фурманівської сільських рад (с. Подимка, Петрівка, Новомиколаївка, Фурманівка);

- 09.04.20020 – території Захарівської та Іванівської сільських рад (с. Захарівка, Степове, Іванівка, Квітка, Вишневе);

- 10.04.2020 – території Диминської, Семенастівської, Приютівської сільських рад (с. Димине, Семенасте, Приют).

Роботою охоплено 67  сімей, які є отримувачами соціальних послуг у центрі, в яких виховується 190 дітей.  Виявлено 6 сімей, в результаті складених оцінок потреб, взято на облік  як  центром  так і службою у справах дітей райдержадміністрації. Роздано більше 300 масок для членів сімей та по 100 кілограм борошна та круп.

Також проводиться робота щодо задоволення потреб дітей, які в умовах карантину повернулись додому із інтернатних закладів. Наразі, 5 сімей з Новоукраїнського району взято на облік. Працюємо і далі…

Директор Новоукраїнського районного центру

для сім’ї, дітей та молоді

Наталія МОРОЗ