Молодіжна рада

Мешканцям Кіровоградщини рекомендується утриматись від проведення поминальних обрядів у квітні, - голова ОДА

На Кіровоградщині органи виконавчої влади та місцевого самоврядування отримали рекомендації закрити для відвідування кладовища для проведення поминальних обрядів.

Відповідне розпорядження підписав голова ОДА, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Андрій Балонь з метою вжиття необхідних додаткових заходів для забезпечення безпеки громадян і запобігання поширенню корона вірусної інфекції.

«Звертаюся до мешканців Кіровоградщини зі словами подяки за те, що дослухалися рекомендацій влади й перебували під час Великодня вдома. Попереду нас чекає поминальний тиждень. Очевидно, що в багатьох буде бажання відвідати кладовища. Проте сьогодні, на жаль, ми ще не досягли піку захворюваності на коронавірус. Це означає що слід надалі суворо дотримуватися карантинних заходів. Закликаю всіх залишатися вдома. Поминальні заходи будуть перенесенні у визначені дні», – наголосив Андрій Балонь.

У підписаному розпорядженні йдеться про рекомендацію закрити для відвідування кладовища.

«Виключенням є лише випадки поховання померлих за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, які передбачають участь не більше 10 осіб із забезпеченням відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метра», – зазначено в документі.

Забезпечення виконання вимог покладено на Головне управління Нацполіції України в Кіровоградській області.

опубліковано 23.04.2020