Молодіжна рада

На території району продовжується реалізація спільного проєкту корпорації "АТБ" з Мінсоцполітики із забезпечення соціально незахищених людей продуктами харчування.

23 квітня 2020 року до району надійшла остання партія продуктових наборів від мережі супермаркетів АТБ.

Нагадуємо, що за ініціативою Президента України та Міністерства соціальної політики України спільно із Національною мережею продуктових магазинів АТБ з 03 квітня 2020 року в Україні стартувала благодійна допомогу у вигляді продуктових наборів для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю. В складі набору: макаронні вироби, три види круп, сіль, цукор, рослинна олія, печиво, чай, фрукти, туалетний папір. Загальна вага набору – близько 8 кг.

У період карантину у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19 це значна підтримка людям, які мають низькі пенсії та перебувають в складних життєвих обставинах.

Для мешканців Новоукраїнського району виділено 3904 продуктових наборів і тому працівники комунальної установи «Відділення соціальної допомоги вдома» Новоукраїнської районної ради  з очільниками  громад, сільських рад вже з 16 квітня почали отримувати від мережі магазинів АТБ продуктові набори. На даний час завдяки спільним злагодженим діям райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування та  установ соціальної сфери  вручено більше ніж 1000 продуктових наборів адресатам.

Найближчим часом міською та сільськими радами  буде організовано  вручення продуктових наборів решті осіб вищезазначеної категорії населення.

Організацію доставки продуктових наборів на території Новоукраїнського району контролює заступник голови районної державної адміністрації Марія ЩЕКА.