Молодіжна рада

Пенсійний фонд інформує

В головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодня з 08.00 до 17.00 години працює пряма телефонна «гаряча лінія». Звертатись за телефоном: (0522) 330-441.

Щочетверга з 13.00 до 14.00 на телефонні дзвінки відповідатимуть:

07 травня 2020 року – заступник начальника відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства управління застосування пенсійного законодавства Микола Сергійович Бутковський.

14 травня 2020 року – заступник начальника управління – начальник відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян управління обслуговування громадян Лариса Леонідівна Прохоренко.

21 травня 2020 року – заступник начальника управління – начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій військовослужбовців та деяких інших категорій громадян управління застосування пенсійного законодавства Наталія Миколаївна Бодюл.

28 травня 2020 року – начальник юридичного управління Євгенія Юріївна Воронюк.