Молодіжна рада

Мешканцям Кіровоградщини на травневі свята рекомендують залишатися вдома

На період травневих свят у зв’язку з карантином на Кіровоградщині будуть введені додаткові обмежувальні заходи щодо перебування та пересування людей у громадських місцях.

Відповідне рішення прийняли члени обласної комісії ТЕБ і НС у рамках позачергового засідання під головуванням очільника ОДА Андрія Балоня.

«Попереду нас чекають травневі свята. Звертаюсь до співгромадян, щоб закликати провести вихідні дні в колі своєї родини й обмежити перебування на вулицях», – зазначив Андрій Балонь.

Як пояснив голова ОДА, із 1 по 3 травня в області буде посилено контроль за дотриманням обмежувальних заходів у парках, лісопаркових зонах і в місцях масового перебування людей. Також будуть проводитись рейди і патрулювання найбільш пожежонебезпечних лісових масивів.

«Від відповідального ставлення до обмежувальних протиепідемічних заходів залежить здоров’я та безпека ваших близьких. Тож будьте обережними та залишайтеся вдома», – звернувся до мешканців області Андрій Балонь.

Нагадаємо: станом на 30 квітня на Кіровоградщині лабораторним методом підтверджено 391 випадок захворювання на коронавірус. Із них 100 людей вже побороли недугу, а 18 померли від ускладнень, спричинених COVID-19.