Молодіжна рада

Увага, «гаряча лінія» для платників податків території обслуговування

Новоукраїнського управління!

Новоукраїнське управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що протягом травня 2020 року будуть проведені сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія» з наступної тематики:

- 12 травня 2020 року з 10.00 до 11.00 на тему: «Новації у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій» на запитання громадян відповідатиме головний державний інспектор Новоукраїнської ДПІ Новоукраїнського управління ГУ ДПС у Кіровоградській області Олена Кучеренко за телефоном – (05251) 5-00-43.

- 26 травня  2020 року з 10.00 до 11.00 на тему: «Транспортний податок: порядок нарахування сум податку фізичним особам» на запитання громадян відповідатиме начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Новоукраїнського управління ГУ ДПС у Кіровоградській області Ігор Яровенко за телефоном –  (05251) 2-11-42.