Молодіжна рада

Освіта майбутнього: робототехніка у закладах освіти

Карантин вніс зміни у життя кожного. Заклади освіти перейшли на роботу в дистанційному форматі. Діяльність відділу освіти, культури, молоді та спорту Новоукраїнської райдержадміністрації на час карантину не зупинилася:  вона сприяє навчально-методичному, фінансовому та матеріально-технічному забезпеченню закладів загальної середньої освіти району. Так, у квітні опорні заклади освіти та їх філії за кошти залишку освітньої субвенції 2019 року (15 9988.80 грн.) одержали сучасні набори навчальної робототехніки.

Робототехніка сьогодні є однією з інновацій, досить нова та актуальна, і тому цікавить сучасну молодь. Головна її особливість полягає у практичному форматі. І найважливіше – робототехніка об’єднує програмування, алгоритміку, логіку, механіку, математику, проєктування та фізику. Створюючи механічних роботів, дитина не тільки розвиває творчі здібності, але й покращує рівень знань з точних наук.