Молодіжна рада

06 травня 2020 року голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко за участі голови районної ради Валерія Савенка, заступника голови райдержадміністрації Марії Щеки, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Тарасенко, міського голови Олександра Корінного, начальника районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Світлани Кузькової, голови правління Новоукраїнського РСТ Сергія Мазуренка та представника Новоукраїнського районного відділу поліції Петра Чепурка провів нараду щодо відкриття продовольчого ринку.

На початку наради Пастушенко Віталій Анатолійович запропонував підприємцям висловити своє бачення щодо роботи продовольчого та непродовольчого блоків ринку.

Після обговорення присутні прийшли до спільної думки проведення 12 травня 2020 року зустріч представників відповідних служб, керівництва ринку та підприємців щодо вирішення питання відкриття ринку за умови дотримання відповідних вимог.