Молодіжна рада

Із кожним роком на території нашого району усе менше залишається тих, хто брав участь у бойових діях Другої світової війни.

Сьогодні, напередодні Дня Перемоги, голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко відвідав ветерана Другої Світової війни Романова Василя Ісаковича із с.Комишувате, а керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Тарасенко відвідала ветеранів Другої Світової війни із с.Рівне Тарана Олександра Петровича та Бовшика Семена Івановича, аби висловити вдячність та шану героям за їх неоціненний подвиг.

Посадовці вручили ветеранам пам’ятну медаль «75 років Перемоги над нацизмом».

Також завдячуючи допомозі кавнику ТОВ «Абсолют Д» Данілову Ю.В., ФОП Канарян Л.О., ТОВ «ДНК ГРУП» (магазин «Копілка») та Червоному Хресту ветеранам було вручено продуктові набори.

Керівники районної державної адміністрації поспілкувалися з ветеранами Другої світової війни та привітали їх з наступаючим святом, побажали добра, міцного здоров’я, миру і злагоди, а також подякували за стійкість і мужність, з якими колишні фронтовики пройшли крізь воєнні роки.