Молодіжна рада

З нагоди Дня Пам’яті та Примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко разом із головою районної ради Валерієм Савенком, міським головою Олександром Корінним та представниками ветеранських організацій поклали квіти до Обеліска Слави. Також цього дня керівники вшанували пам’ять загиблих військовополонених у концентраційному таборі на ст. Адабаш.

Ми не маємо права на забуття трагічних і водночас героїчних сторінок історії українського народу, які датовані, зокрема, 1939-1945 роками. Зазнавши в Другій світовій війні величезних втрат (найтяжчі – демографічні, які оцінюють у 8–10 мільйонів осіб) Україна зробила гідний внесок у розгром нацизму.

Ми пам'ятаємо, що агресора було зупинено спільними зусиллями. Той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Пам’ять про події, які відбувалися на нашій землі, робить нас сильнішими, має оберігати від помилок минулого і допоможе перемогти сьогодні.