Молодіжна рада

18 травня 2020 року керівник апарату Новоукраїнської районної державної адміністрації Тетяна Тарасенко провела засідання комісії з питання призначення стипендій районної державної адміністрації та районної ради.

Під час засідання було розглянуто питання про преміювання учнів-переможців обласних, Всеукраїнських та міжнародних олімпіад, конкурсів, турнірів та спортивних змагань.

Цьогоріч з районного бюджету виділено 25 тисяч грн. для нагородження стипендіями 76 претендентів - учнів Глодоської, Комишуватської, Рівнянської №5 загальнооосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, філій Глодоської «Новомиколаївська загальноосвітня школа» та Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 «Рівнянська загальноосвітня школа №7».

Члени комісії одноголосно прийняли рішення про призначення стипендій районної державної адміністрації та районної ради.