Молодіжна рада

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

У більшості шкіл району "Останній дзвоник" пройшов не як завжди, а в режимі онлайн. Заклади вирішили, що карантин не стане на заваді і створили свої оригінальні варіанти святкування закінчення навчального року. За час дистанційного навчання всі звикли до онлайн-форматів спілкування, тож останні святкові уроки проведуть в Zoom. Колективи закладів загальної середньої освіти підготували відеоролики та міні-фільми про школу, класи та привітання із закінченням навчального року. На добру згадку про життя у школі створено фото колажі та відеопрезентації для випускників.

Відлунав останній дзвінок у закладах загальної середньої освіти Новоукраїнського району. Підведено підсумки, відзначено найкращих. Чудових вам канікул, школярі!