Молодіжна рада

У ці святкові дні, з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей, голова Новоукраїнської районної державної адміністрації  Віталій  Пастушенко з привітанням та подарунками відвідав сім᾿ю патронатного  вихователя, в якій, разом зі своїми трьома дітками,  тимчасово виховується ще троє дівчаток. Користуючись нагодою, Віталій Анатолійович ознайомився з умовами проживання та виховання дітей, поспілкувався з дітьми та патронатними  вихователями,  Під час спілкування Віталій Анатолійович зауважив про необхідність розвитку мережі патронатних та прийомних сімей на території району задля дотримання прав дитини на родинне виховання, турботу та повноцінний розвиток.

Під час святкування працівники Новоукраїнського районного центру соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді із залученням служби у справах дітей відвідали прийомні сім᾿ї, які проживають на території Новоукраїнського району та інші категорії дітей. Дітям вручено подарунки, які надали підприємці нашого міста.