Молодіжна рада

02 липня 2020 року відзначається професійне свято День Державної податкової служби України. Голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко привітав податківців, в особі начальника Новоукраїнського управління ГУ ДПС в Кіровоградській області Олени Чепур з їх професійним святом та зазначив, що від Вашої енергії та наполегливості великою мірою залежить наповнення державного бюджету, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед нашою Державою. Вірю Ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, що сприятиме підвищенню добробуту наших громадян.

Віталій Анатолійович побажав міцного здоров’я, щастя й нових професійних здобутків.