Молодіжна рада

03 червня 2020 року голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко провів особистий виїзний прийом громадян на території Фурманівської сільської ради.

Під час перебування на території сільської ради Віталій Пастушенко побував у закладах соціальної сфери, де зустрівся з їх керівниками, та провів окрему зустріч з керівником ТОВ ″Новий час″ Василем Зайченком. Перебуваючи на території Фурманівської сільської ради голова райдержадміністрації обговорив питання відновлення роботи закладу дошкільної освіти та підготовку закладів соціальної сфери до проведення поточних ремонтних робіт.

Під час виїзного прийому голова райдержадміністрації мав можливість поспілкуватись з представниками філії Фурманівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та місцевими фермерами.