Молодіжна рада

04 червня 2020 року керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Тарасенко провела особистий виїзний прийом громадян на території Новоєгорівської сільської ради.

Також Тетяна Борисівна побувала на території Комишуватської сільської ради, де відвідала Комишуватську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Під час розмови з керівництвом закладу керівник апарату обговорила питання підготовки школи до проведення поточних ремонтних робіт та поспілкувалась з жителями села.

Під час перебування на території Новоєгорівської та Комишуватської сільських рад Тетяна Тарасенко обговорила і питання відновлення роботи дошкільних навчальних закладів на даних територіях.