Молодіжна рада

09 червня 2020 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко на передодні професійного свята Дня медичного працівника передав легковий автомобіль Renault Duster головному лікарю комунального некомерційного підприємства ″Центр первинної медико-санітарної допомоги″ Новоукраїнської районної ради Валентині Фортинській.

Автомобіль було придбано в рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості за рахунок коштів субвенції з державного бюджету КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоукраїнської районної ради.

Першочерговими завданнями влади є покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я та створення сприятливих  умов роботи медичних працівників.