Молодіжна рада

16 червня 2020 року голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко провів засідання комісії при районній державній адміністрації з питань нагородження.

Під час засідання розглянуто питання про розгляд клопотань до Дня державної служби та Дня Конституції України.

Завідувач сектору  управління персоналом та правової роботи апарату райдержадміністрації Алла Мороз проінформувала присутніх про кількість поданих клопотань та відповідність документів вимогам районного розпорядження.

Члени комісії проаналізували подані документи та визначились щодо кожного претендента на нагородження.

За результатами засідання вирішили підготувати проєкти розпоряджень щодо нагородження до Дня державної служби 10 осіб та Дня Конституції України 5 осіб відповідно до поданих клопотань.