Молодіжна рада

19 червня 2020 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко провів нараду за участю начальника управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області Олени Чепур та т.в.о.заступника начальника Новоукраїнського районного відділу поліції Петра Чепурка щодо деклараційної кампанії минулорічних доходів одноосібників Новоукраїнського району.

Учасники наради проаналізували стан забезпечення наповнення дохідної частини місцевих бюджетів району та обговорили причини, які вплинули на надходження ПДФО (податок на доходи фізичних осіб).

Голова райдержадміністрації Віталій Пастушенко зазначив, що першочерговим завданням є залучення  до деклараційного процесу одноосібників Новоукраїнського району та виконання ними громадського обов’язку не чекаючи штрафних санкцій, які становлять від 17 тис.  до 34 тис. гривень.

Поліцією протягом березня-квітня було виявлено одноосібників на території Новоукраїнського району, які обробляють земельні ділянки та комісійно складено відповідні акти.

Новоукраїнським управлінням ГУ ДФС у Кіровоградській області підготовлено листи до сільських рад щодо вручення листів відносно декларування одноосібниками своїх доходів за 2019 рік.

Консультації та роз’яснення можна отримати в Новоукраїнському управлінні ГУ ДФС у Кіровоградській області  особисто або зателефонувавши за номером 2-13-88.