Молодіжна рада

Адміністрація ПрАТ"Кіровоградобленерго" інформує, що внаслідок несприятливих погодних умов (вітер, сильний дощ, гроза, град, шквал 15-20 м/с) на території нашої області можуть очікуватися обриви проводів ліній електропередач.

ПОПЕРЕДЖАЕМО! Обірвані проводи, що лежать на землі, висять на опорах, спорудах, являють смертельну загрозу, бо вони знаходяться під напругою. Не ставте під загрозу своє життя. Постійно попереджайте дітей. Не торкайтесь обірваних проводів, навіть не підходьте до них ближче 10 метрів.

Якщо вами виявлено такий провід, виставте біля нього охорону, чи зробить тимчасову огорожу і негайно повідомте диспетчеру вашого району електричних мереж, або Кол-центр ПрАТ "Кіровоградобленерго" (Номери телефонів: 15-70; 35-68-51; 067-521-15-70)