Молодіжна рада

Щорічно 23 червня в Україні відзначають День державної служби – професійне свято людей, які уповноважені виконувати функції держави у найрізноманітніших сферах життя українців.

Сьогодні в райдержадміністрації відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня державної служби.

Учасників урочистих заходів щиро привітали з професійним святом голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко, заступник голови районної ради Олег Талашкевич та секретар міської ради Людмила Вишневецька.

Керівник району Пастушенко Віталій Анатолійович зазначив, що на державних службовців покладено широке коло обов’язків, які стосуються практично всіх сфер життєдіяльності. Головне завдання органів виконавчої влади на місцях – реалізувати державну політику та сприяти створенню належних умов життя людей.

Голова районної державної адміністрації подякував усім присутнім за плідну співпрацю, високий професіоналізм та побажав усім миру, міцного здоров’я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях, професійного зростання та усіляких гараздів.

Кращим представникам державної служби району було вручено грамоти та квіти.