Молодіжна рада

25 червня 2020 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віталій Пастушенко разом з делегацією району прийняли участь у заході День поля в с.Созонівка Кіровоградської області на базі Інституту сільського господарства Степу НААН України, з питання «Науково-інноваційні досягнення та конкурентоздатність сортів ранніх зернових культур вітчизняної та зарубіжної селекції в умовах Центрального регіону України».

Було оглянуто посіви зернових культур, а саме пшениці та ячменю різних сортів, які підживлювалися різними добривами при посіві на різних фазах розвитку рослин. Біля кожного поля могли побачити схеми внесення добрив та засобів захисту рослин під ту чи іншу культуру.