Молодіжна рада

26 червня, напередодні державного свята – Дня Конституції України, у залі засідань Новоукраїнської районної державної адміністрації відбулись урочисті заходи.

Усіх присутніх зі святом привітали голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко, заступник голови районної ради Олег Талашкевич, заступник голови міської ради Олександр Руденко та секретар міської ради Людмила Вишневецька.

Віталій Анатолійович зазначив, що прийняття Основного Закону нашої держави закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Голова райдержадміністрації щиро привітав усіх присутніх з одним з найважливіших державних свят – Днем Конституції України і наголосив, що тільки наші спільні зусилля, небайдужість кожного громадянина стануть запорукою існування єдиної, багатої, процвітаючої та щасливої держави, а також побажав усім міцного здоров’я, щастя та благополуччя.

З нагоди свята та за сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків, високу результативність і продуктивність праці, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району кращих працівників Новоукраїнщини відзначено обласними, районними та міськими відзнаками.

Захід продовжився музичними вітаннями аматорів Центрального палацу культури «Ювілейний».