Молодіжна рада

08 липня 2020 року голова районної державної адміністрації Віталій Пастушенко провів засідання районного штабу з питань підготовки господарського комплексу району до забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2020/2021 року.

На початку наради головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та захисту довкілля районної державної адміністрації Наталія Маковійчук проінформувала присутніх про стан виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 08 травня 2020 року № 169-р "Про підготовку господарського комплексу району до опалювального сезону 2020/2021 року".

Також під час засідання було розглянуто питання про стан забезпечення закладів освіти, культури, охорони здоров’я паливом та стан підготовки об’єктів до опалювального сезону 2020/2021 року.

За результатами прийнято відповідні рішення та надано необхідні доручення.